איך מורידים עלוני שבת ברשת?

עידן האינטרנט והרשת המקוונת הפכו את חלק מעלוני ליל שבת – לעלוני יום חמישי. לא מעט יהודים ברחבי העולם מעיינים בעלוני השבת, או כפי שקורה פעמים רבות מדפיסים אותם, וקוראים אותם בליל שבת. הרב מנחם ברוד למשל מספר כי את 'שיחת השבוע' מורידים בכל רחבי העולם ומחלקים אותם בריכוזים יהודים שונים. לנוחיותכם ליקטנו לינקים של עלונים מובילים, ואנו מזמינים את כל המעוניין להוסיף קישורים לעלונים נוספים לטובת הכלל. 
 
מאגר עלונים תורניים: באתר שטייגען
באתר תמצאו אוסף גדול של 80 עלונים תורניים, כולל ארכיון של עלונים מהשנים האחרונות. בכל עלון יש גם מייל בו ניתן לבקש לקבל אותו בכל שבוע.
 
גליונות שבת באתר לדעת
תמצאו למעלה מ 300עלונים תורניים כולל ארכיון מהחודש האחרון. ניתן לחפש לפי חוג. אם אתם בעניין של עלוני חסידות מסויימת תמצאו את העלונים העדכניים.
 
עלוני חב"ד
ניתן להוריד למעלה מ 1000 העלונים האחרונים של שיחת השבוע, אבל אסור להדפיס לצורך חלוקה בישראל למעלה מ10 עותקים. האתר נועד לשלוחי חב"ד בחול?
 
שבת בשבתו
באתר של מכון צומת ניתן להוריד את העלון שבת בשבתו, וכן ארכיון של 500 גליונות אחרונים. כמו"כ ניתן לחפש לפי מדורים או לפי שם הכותב.
 
ארכיון העלונים באתר מורשת
ניתן לדפדף בארכיון של העלונים החשובים של הציבור הציוני דתי: באהבה ובאמונה, ענג שבת, קוממיות, שבתון, שלום לעם ועוד. אין עלונים עדכניים, אבל אם אתם מחפשים דבר תורה תוכלו למצוא.
 
עלון עולם:
אתר בו תמצאו עשרות עלונים להורדה, כאשר הקריטריון הוא שאין פרסומות בעלון
 
עוד עלונים חשובים:
שבתון: https://www.facebook.com/alonshabaton/app/212097992149339/
ראש יהודי http://roshy.org/alonim.asp
מסביב לשולחן: http://alonshabbat.com/
גילוי דעת: http://giluydaat.co.il/
באהבה ובאמונה: http://www.meirtv.co.il/site/alon_list.asp
מטעמים לשולחן שבת: http://www.otzarot.com/Archive.asp